Barış Atay Özel Fan Sitesi ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barış Atay Özel Fan Sitesi ©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Barış atay oku lütfennn

+13
burçak
sedef
gülşah
TheDream
saffetim
Juvenes
_Ece_
YaNlIzÇoCuK
eqe
Eray35
cakal_cpt
Hasan
MetalcyCem
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MetalcyCem
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1

Barış atay oku lütfennn Empty
MesajKonu: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:27 pm

Ya keşke barış abiyle görüşebilsem varmı bunun yolu adminim lütfen burdan sesleniyorum siteye yaz sizinle görüşmeyi çok istiyorum
Hasan
Üye
Üye
Hasan

Erkek Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:30 pm

arkadaşlar yakın zamanda göreceksiniz barış abiyi sitede merak etmeyin
cakal_cpt
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
cakal_cpt

Erkek Mesaj Sayısı : 161

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 4:10 pm

barış atay mengüllü ile görüşmek o kadar kolay değil haberiniz olsun sitede bolca paylaşım yapın flod ypmadın nedne olmasınn
http://paylasimmerkezi.forumn.org
Eray35
Administrator
Administrator
Eray35

Erkek Mesaj Sayısı : 74

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 5:23 pm

cem kardeşim şuan ekipce tatilde oldukları için onlarla görüşmemiz çok zor oluyor bu kısa süre içersindede onları siteye davet edemiyoruz ama getireceğiz inşllah.
http://www.barisatayfan.net.tc
cakal_cpt
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
cakal_cpt

Erkek Mesaj Sayısı : 161

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 12:59 pm

arkadaşlar merak etmeyin eray abi getircez dediyse napar eder getirir Very Happy:D:D
http://paylasimmerkezi.forumn.org
Eray35
Administrator
Administrator
Eray35

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 1:25 pm

saolsın sertaçcım engin yavaşla görüştükten sonra barış atayada ulaşmaya çalışcaz umarım siteye getiririz.
eqe
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 7:39 pm

çok ii bir oyuncu sewiom onun hayranı deilim ama sewiom
YaNlIzÇoCuK
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:40 am

ben hayranıyım arapçada biliyomuş ama ben onun msn adresini biliyorum beni ekledi ama açmıyo we konuşmuyo kimse istemesin weremem barış aib beni duy
Eray35
Administrator
Administrator
Eray35

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:11 pm

YaNlIzÇoCuK demiş ki:
ben hayranıyım arapçada biliyomuş ama ben onun msn adresini biliyorum beni ekledi ama açmıyo we konuşmuyo kimse istemesin weremem barış aib beni duy

YaNlIzÇoCuK h.g iyi forumlar
_Ece_
Üye
Üye
_Ece_

Kadın Mesaj Sayısı : 14

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:10 pm

Yaaa, bende istiyorum adresini =( Üfff...
Juvenes
Üye
Üye
Juvenes

Erkek Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 7:31 pm

Bariş Abi Lütfen Bu YazıLarı oKuyorsan Seni Seven ßu kadar DeğerLi KardesLerine Bir Cvp Yaz.
http://www.barisatayfan.yetkiliforum.org
saffetim
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 2:49 pm

bndede var adresi ama girmio yoğunmuş yniii:(kimse kimseyi kıskandırmaya çalışmasınnnnn.....adresi var kimseye veremezmiş fln..:)komiksin yhaaa lol! lol!
Eray35
Administrator
Administrator
Eray35

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 2:53 pm

Arkadaşlar akıl var mantık var Barış Atay neden ne sebeple eklesin sizi bence sizi ekleyen o kişi bir dolandırıcı bu konulara dikkat edelim lütfen tam bilmediğimiz şey doru değildir unutmayalım iyi forumlar...

En son Eray35 tarafından Salı Eyl. 30, 2008 7:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TheDream
Üye
Üye
TheDream

Erkek Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 7:58 pm

Evet ßu Konuda Dikkatli Olmamız Lazım Özentileri Cok SmileSmileSmile
gülşah
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:40 pm

Alıntı :
yhaa barışş atay hayranı oLmak ayrıcaLık arkadaşLarr yhaa çook tatLı I love you
sedef
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 3

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 6:34 pm

ben barıs ı gördüm.cekimlerine gitmistim orada gördüm cok iyi birisi.hic kimseyi kırmadan herkesle resim cekindi.hatta ben abartıp bir sürü cekindim cekime cagırmasalardı resim cekinmeye devam edicektim::Smile
burçak
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 1:02 am

Barış ATAY hayranıyım ama konuşmam görüşmem mümkün deiil biliyorum o yüzden pek ümitli deilim bu siteden Sad
Rebellious
Üye
Üye
Rebellious

Kadın Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 4:51 pm

Arkadaşlar aslında bir yolu var ama sadece kızlar için bir umut bir dergi yılın güzelini seçiyor ve o güzele sevdiği ünlü isim tacını takıyor bu yarışmaya herkez katılabilir yani seçilen güzel sevdiği ünlüyle bir araya geliyor yani barış la görüşme imkanınız olabilir tabii seçilirseniz
guney_17
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 1:12 pm

barış abi seni arka sıaradkilerde filminde haecılyorlar abi ya hep haksızlık yıapılıyo sana ya yeter artık sen daha iyilerine laiksşn ve senin hayranların oldukça fazlaaaa başka dizlerde başrol rahatlıkla oynarsın bugune kadar gördüğüm en iyi oyuncusunn
hayalimsin
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 3:35 pm

ben eskiden sevmezdim ama nedenini bilmedigim bir halde son zamanlar Barış Atayı svmeye başladım hatta ona çok büyül bir hayranlık duyuyorum. Çok tatlı birisi. Onu görmeyi, yakından tanimayi çok isterdim. Bu ülkede yaşadigim müddetde zor biliyorum ama belki bir gün Türkiyeye gelirsem göre bilirim.
hayalimsin
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 7:39 am

Yüzünü gözlerime hapsettim, senden başka hiç kimseyi göremesinler diye
Adını dilime yazdım, senden başka hiç kimseye seni seviyorum diyemesin diye
Gülüşünü kalbimde sakladım, ağladaığımda gülmek için nedenim olsun diye...

Bu şiiri dün yazdim, senin için Birtanem. Sen her zaman gül. Sana gülmek yakışıyor ve senin tek bir gülüşünle dünyalar kadar mutlu olan insanların olduğunu sakın unutma. İyiki varsın Barış!!!
rüveyda
Üye
Üye
rüveyda

Kadın Mesaj Sayısı : 51

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 5:59 pm

ya barış atay hayranı olmak ayrıcalık ve çok ama çok şanslılık Very Happy
rüveyda
Üye
Üye
rüveyda

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:01 pm

o şans bize vurdu ama yandan köseden keşke barış ile tanışsam I love you
rüveyda
Üye
Üye
rüveyda

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:03 pm

barış ile tanışma ister misin deseler hayır derim çunku onu gördügümde sevinçten ve heyecandan bayılırım yıne görmemiş olurum hiç degilse rezil olamm seni çok seviyorum barışş
rüveyda
Üye
Üye
rüveyda

MesajKonu: Geri: Barış atay oku lütfennn   Barış atay oku lütfennn I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:16 pm

inşallah sitemizi ziyaret eder

Barış atay oku lütfennn
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-